Variace na Е465 s šestipólovým motorem

Фирма Hekttor (Чехия) делает чудесный набор электровоза Е465.

Набор достаточно сложный в сборке, но получилась великолепная модель, окраска сделана индивидуально для красоты. Я использую два мотора. Одного мало и он сильно греется. Два мотора работают хорошо. Полюса роторов моторов развернуты на 60 градусов. Получается шестиоплюсный мотор, с которым модель может стабильно двигаться с очень малой скоростью. С обычным мотором модель так медленно ехать не может, останавливается.

The company Hekttor (Czech Republic) makes a wonderful set of electric locomotive E465. The set is quite complex in the assembly, but it turned out a great model, the painting was done individually for beauty. I use two motors. One is small and it is heated very much. Two motors work well. The poles of the rotors of the motors are rotated 60 degrees. It turns out a six-pole motor, with which the model can stably move at a very low speed. With a conventional motor, the model can not go so slow, it stops.

Společnost Hekttor (Česká republika) vyrábí nádherný soubor elektrické lokomotivy E465. Sada je v sestavě poměrně složitá, ale ukázalo se, že je to skvělý model, obraz byl proveden individuálně pro krásu. Používám dva motory. Jeden je malý a je velmi zahřátý. Dva motory fungují dobře. Póly rotorů motorů se otáčejí o 60 stupňů. Ukázalo se, že šestipólový motor, se kterým se model může pohybovat stabilně při velmi nízké rychlosti. U konvenčního motoru nemůže být model tak pomalý, zastaví se.

3 komentáře: „Variace na Е465 s šestipólovým motorem

  • 8. 11. 2017 (19:17)
    Trvalý odkaz

    Celkem zajímavý text, ale strojový překlad je místy zavádějící.

  • 19. 11. 2017 (15:35)
    Trvalý odkaz

    Autor chtěl vizuálně efektní stroj a realita ho proto valně nevzrušovala. Alespoň tak se to dá dovodit z původního textu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..