Dočasné omezení činností

Vážení kolegové, musím se velmi omluvit, ale z důvodu naprostého nedostatku času musím omezit na nějaký čas modelářské aktivity.

  1. Na modelaření nemám čas vůbec a tedy nové články nějaké dobu nebudou. Až se situace uklidní, snad se vše zlepší.
  2. E-shop funguje v omezeném režimu, ale funguje. Zboží, které je skladem, stíhám odesílat cca 1x týdně. Objednávky vyřizuji také 1x týdně. Zboží, u kterého byla dlouhá dodací lhůta, se snažím z e-shopu dočasně stáhnout a nabízet jen zboží, které je možné stále obstarat do 2 měsíců. Z důvodu, že výrobci všeobecně nestíhají vyrábět a dodávat, však nelze brát ani 2 měsíce jako zásadní termín. Pokud potřebujete zboží dostat do určitého data, nebo lpíte na prvotním odhadu dodacího termínu, raději neobjednávejte. Nemusíme pak řešit komplikace „píšete do 8 týdnů a stále nic“. Situace na trhu je, jaká je, a urychlit to často prostě nejde. Stále platí, že objednávku hradíte buďto dobírkou, nebo převodem předen na účet až po vyzvání, že je objednávka kompletně připravená k odeslání. Pokud chcete platit PayPalem, můžete zvolit při objednávce „platba převodem“ a do poznámky napsat „zaplatím přes PayPal“ a k úhradě vás vyzvu po dokompletování objednávky.
  3. Na jakékoliv e-maily stíhám odpovídat s velkým zpožděním. Cca 1x – 2x týdně vyřídím několik, ale na všechny se nedostane, za což se omlouvám. Prosím o strpení. Postupně se ke všem nevyřízeným vracím.

Děkuji za pochopení, ale prostě to teď jinak nejde udělat.

PRAVIDELNĚ ZÁSOBUJEME ZBOŽÍM PRODEJNU „TT MODELÁŘ“ (BOSKOVICE) – ttmodelar.eu